Carl Gunne olja
2020-11-24
844962
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Stockholmsvy med Högalidskyrkan, olja på duk, signerad, ca 54x73 cm