Max Walter Svanberg färglitografi
2020-11-24
844933
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter S -73, numrerad 114/300, färglitografi, bildmått 51x41 cm