Kopparstick
2020-12-12
844834
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPARSTICK, "Honan", gravör Carolus Allard, 1800-tal, bildmått 21x27 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Mjuka veck, ej examinerad ur ram