Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPELBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mahognyfanér, höjd ca 76, 87x44 cm
Zustandsbeschreibung
Skiva med tryckmärken, smärre skador, skiva blekt
844804
2020-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner