Leksaksbilar 4 st
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BILAR, 4 st, bestående av grön personbil Schuco 3000, blå personbil Gama/Schuco 100, röd personbil Tri.Ang, 1940/50-tal, röd racer Schuco Grand Prix racer 1070, 1980/90-tal, samtliga urverksdrivna, 1070 med fabriksförpackning 1075 inehållande extra däck och verktyg, längd ca 10,5-17,5 cm
Kuntoraportti
De äldre bilarna med bruksslitage
844736
Päivämäärä:
2020-11-24