Skulptur
2020-12-03
844615
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR i form av lurblåsande man, 1900-tal, patinerad brons, höjd ca 72 cm
Slitage, instrumentet saknas