Severin Nilson
2020-11-24
844585
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918), "Höhässjor - sensommarlandskap", signerad, olja på pannå, ca 17x36 cm