Chanel

Chanel
Chanel
Chanel
Chanel
Chanel
Chanel
Chanel
Chanel
Chanel
Chanel

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

CHANEL,"Classic flap bag", väska 1997-99,
mörkbrunt lammskinn med guldfärgad kedja med tvinnat läderband, invändigt fodrad med burgundy färgat skinn, två fack varav ett med dragkedja. Märkt "CHANEL" och på motsatt sida "MADE IN FRANCE". Numrerad med certifikatskort, ca 25 x 18 x 5 cm.

Åldersrelaterat slitage, skrapmärken

844580

2020-11-28