M Pyk färglitografi
2020-11-24
844572
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad Madeleine Pyk, 108/250, färglitografi, bildmått ca 32,5x40,5 cm
Gulnad