Skåp
2020-12-01
844521
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1700/1800-tal, luckor med bakomliggande senare hyllplan i valnöt, luckorna med kasetter, skurna huvuden på sidorna, ek, nyckel finns, höjd ca 83 samt 155x61 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage