Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, höjd ca 77, 111x61 cm
Skador, märken
844511
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här