Vaser Kina
2020-11-30
844503
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, blåvit dekor, höjd ca 29 cm
Smärre slitage