Ljusstakar
2020-12-01
844480
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, märke i underglasyrblått, dekor med blommor, höjd ca 24,5 cm
Ett flertal nagg, smärre slitage