Vas Kina
2020-12-01
844438
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, Kina, 1800-tal motiv med fåglar och växxter samt tecken, en svärtad sockel i trä medföljer, höjd (utan sockel) ca 39 cm
Locket är lagat, slitage