Väggljusstakar
2020-12-01
844396
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, 1900-talets slut, patinerad metall, för två ljus vardera, höjd ca 73, bredd 60 cm
Bruksslitage