Märklin

Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN, 10 vagnar, 2 lok, samt skenor, transformator, hus m m

Skador, allt ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

844386

2020-12-01