Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
EMILE-LOUIS-AUGUSTE CHEVALIER-MILO (Frankrike 1880-1965): Franskt landskap med å, signerad Chevalier Milo, olja på pannå, 38x46 cm
844370
2020-12-01