Sockerskål silver
2020-11-23
844259
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOCKERSKÅL, silver, svenska importstämplar, märkt CW, 1900-talets mitt, handknackad, lockknopP i form av blomma, höjd ca 10 cm, vikt ca 227 g