Soppslev 1800-tal silver
2020-11-23
844237
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HANS HINDRIC UNGER, soppslev, silver, Västervik 1818, längd ca 36 cm, vikt ca 235 g
Monogram, slitage