Arne Jacobsen stolar 6 st
2020-11-24
844205
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARNE JACBOSEN, stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft, Fritz Hansen, etikettmärkta samt numrerad 0165, stapelbara, sitthöjd 45 cm
Smärre fanérsprickor