Taklampa
2020-11-28
844091
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak samt kupa mjölkvitt glas, etikettmärkt Luxus, höjd ca 40 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage