Bordslampa Bergboms B 010
2020-11-30
843997
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGBOMS, bordslampa, 1960/70-tal, modellnr B 010, mässing, guldpläterad, höjd inkl. skärm ca 68 cm
Bruksslitage, märken, skärm lite sned, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen