Industrilampor
2020-11-29
843953
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPOR, 1900-talets förat hälft, skärmar i lackerad plåt, kupor i färgat glas, höjd ca 40, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, patina, ej funkitionstestade. Sav garanterar ej funktionen