Golvlampa
2020-11-22
843904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, två lampor, mässing och vitlackerad, höjd ca 150 cm
bruksslitage och färgskav