Bordslampa
2020-11-22
843654
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOUILLOTTELAMPA, 1900-tal, i mässing och grönlackerad plåt, reglerbar skärn, höjd (stomme) 64 cm
Smärre bruksslitage, skärm något skev