Klubbat för:
9 000 SEK
6 000 SEK
WILLY RIZZO, soffbord/barbord, Italien 1970-tal, svart glasfiber med nedsänkt lös insats i rostfritt stål, höjd 35, 130x80 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, stötskador
843579
2020-11-27