Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
WILLIAM GIBSON (1909-1988): "Skymning", signerad och daterad -65, bildstorlek 65x51 cm.
Något slitage, ej examinerad ur ram.
843526
2020-12-06