Stolar 1800-tal
2020-11-22
843454
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par snarlika, 1800-talets andra hälft, bemålade, balusterformad ryggbricka, skuren samt bronserad dekor, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, enstaka färgbortfall, renoverade samt kompletterade