Ring 18k guld samt mindre briljanter
2020-11-25
843363
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, 18k guld, 4 mindre briljanter, egyptiserande motiv, 1900-talets andra hälft, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 11 g
Bruksslitage.