Taklampa 1920/30-tal
2020-11-24
843348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, glas och mässing, dekor av flygande fåglar och stjärnor, diameter 54 cm, höjd ca 80 cm.
Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad.