Sven X:et Erixson färglitografi
2020-11-22
843306
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Strandmotiv, signerad och numrerad XVII/L (17/50), färglitografi, ca 50x66 cm
Ej examinerad ur ram