Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
STOL, 1920/30-tal, ek, snurrfunktion, höj- och sänkbar, på hjultrissor, lägsta sitthöjd ca 51 cm
Bruksslitage, senare hjultrissor
843223
2020-11-29