Taklampa, 1960-tal
2020-11-27
843164
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, okänd formgivare, opalinglas, mässing, diam 45, höjd ca 60 cm
Nedre glaskant med nagg, metall med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen