Maj Bring
2020-12-06
843102
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAJ BRING (1880-1971): Gata i Paris, signerad Maj Bring, olja på pannå, ca 38x31 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer