G F WACHTMEISTER
2020-11-28
843074
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition med björktrastar, signerad G F WACHTMEISTER, akvarell, ca 46x30 cm
Ej examinerad ur ram