Angelica Wiik färglitografi
2020-11-21
843060
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Fiolspelande kvinna, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 70/190, bladmått ca 60x40 cm