Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
EINAR HÖSTE (född 1930), "4 delar av "Ändlös vägg" ", signerad Einar Höste och daterad-80, blandteknik, pannåstorlek ca 10x7 cm
843057
2020-12-01