Byrå 1960-tal
2020-11-21
843032
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, furu, 4 lådor, svartlackerad stomme, draghandtag i mässing, separat benställnig, höjd ca 100, 75x40 cm
Bruksslitage, ovansida med mindre fläckar