Timo Sarpaneva Iittala "Arkipelago"
2020-11-29
842890
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TIMO SARPANEVA, Iittala, "Arkipelago", bordslampa, glas, höjd 33 cm inkl sockel
Mindre skador / nagg på överdelen, ej funktionstestad