Vette och skulptur
2020-12-08
842869
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VETTE OCH SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, i form av änder, bemålat trä och kork, längd 32 och 34 cm
Bruksslitage, ställvis hårt, skador samt torrsprickor.