Tomte
2020-11-26
842843
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOMTE, bemålat lergods, 1900-tal, sannolikt Tyskland, höjd ca 25 cm
Bruksslitage, märken, färgbortfall