Saltkar
2020-11-30
842730
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, ett par, silver, 1900-tal, med blå glasinsats höjd ca 4, längd 6,5 cm, vikt ex glas ca 46 g, medföljer saltskedar
slitage, micronagg i glasinsatserna