Hink med lock koppar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HINK MED LOCK, koppar, J. R. K. Jonsson, Arboga, 1900-talets början, dekor av bandränder i relief, höjd ca 35 cm
Kuntoraportti
Slitage, stötskador
842648
Päivämäärä:
2020-11-19