Bengt Lindström
2020-12-06
842542
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 150/150, bladstorlek 74 x 54 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.