Bengt Lindström
2020-12-06
842539
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad 77/100, bladstorlek 72 x 52 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.