Oidentiferad konstnär
2020-11-25
842405
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap, olja på duk 38x48 cm
Smärre slitage