Inge Pettersson olja på duk
2020-11-28
842314
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944), olja på duk, signerad, kustmotiv, 81x50 cm.
Smärre slitage.