Inge Pettersson olja på duk
2020-11-28
842309
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944), olja på duk, vallmofält, osignerad, 50x61 cm.
Smärre slitage.