Skålfat Kina 1700-tal
2020-11-20
842281
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av flodlandskap i underglasyrblått, ca 22 cm
Nagg