Oljemålning porträtt
2020-11-20
842277
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på duk, ca 26x21 cm
Dukskada